Zespół z listy oczekiwań Open’era! Kings of Leon 6 lipca

07 grudnia 2012r. | Drukuj

Podobnie jak cztery lata temu, tak i w tym fani muzyki alternatywnej typowali amerykański zespół – Kings of Leon. Jest to trzeci z głównych zespół festiwalu.

fot. Kings of Leon/facebook

Kings Of Leon wrócą w przyszłym roku, z nową płytą, ale także z doskonale znanymi utworami, nie tylko z okresu największej popularności, ale także początków kariery, od garażowego klimatu pierwszych albumów „Youth and Young Manhood” i „Aha Shake Heartbreak”, przez „Because of the Times”, nie tracąc umiejętności pisania rockowych hymnów z „Only By the Night”. Zespół wystąpi na Open’er Festival w sobotę 6 lipca 2013 r. – zapowiada organizator Festiwalu Alter Art – Cztery lata temu byli najbardziej pożądanym zespołem na festiwalu Open’er. W tym roku również znaleźli się na szczycie listy oczekiwań. Kings Of Leon są trzecim headlinerem dwunastej edycji Open’era – dodaje organizator.

Zespół Kings of Leon założony został w Stanach Zjednoczonych przez trzech braci i ich kuzyna. Nazwa zespołu wywodzi się od imion ojca i dziadka braci – obydwaj mieli na imię Leon.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/XQizwtQvbrA”]


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. wiki pisze:

    polecam album Only by the Night! :-)

Dodaj komentarz