Didżej sprzedawał narkotyki. Zatrzymano 16 osób

03 grudnia 2012r. | Drukuj

W piątek w nocy policjanci kryminalni z Sopotu zatrzymali w jednym z sopockich klubów didżeja, który rozprowadzał narkotyki. Razem z nim w ręce funkcjonariuszy wpadło 16 osób. 

Policjanci ustalili, że w jednym z sopockich lokali prezenter muzyki rozprowadza narkotyki. Efektem pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie w piątkową noc 16 osób w wieku od 20  do 52 lat i zabezpieczenie narkotyków, które zostały przekazane do badań.

Fot. www.wallpowper.com

 

Wszyscy zostali przesłuchani, a pięciu zatrzymanych usłyszało już zarzuty. Wobec didżeja sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Odpowie on za handel narkotykami. O odpowiedzialności pozostałych osób zadecyduje opinia biegłego, który zbada zabezpieczone substancje.

Za posiadanie narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat, a za handel narkotykami do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz