Andrzejki na morzu? Proponują trzy rozrywkowe rejsy

30 listopada 2012r. | Drukuj

Co przyniosą wróżby Andrzejkowe? Warto sprawdzić. Portale i gazety pełne są dziś rozrywkowych ofert. My proponujemy: rezerwuj andrzejkowy rejs na pokładzie statku!

Fot. Stena Line

Na Andrzejkowe rejsy zaprasza Stena Line. Organizatorzy zabawy na promie zapewniają, że uczestników czeka moc niezapomnianych wrażeń, morska przygoda, smaczna kuchnia i tańce. Zabawa ma się odbywać na nowym statku Stena Spilit, którego matką chrzestną została gdynianka Anna Przybylska. Andrzejki na morzu to 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem, z noclegiem na promie.

Fot. Stena Line

Cena za osobę od 199 zł – zawiera rejs promem, rozrywkę  i oczywiście miejsce w kabinie 2-osobowej comfort class z łazienką. Wypłynięcie w piątek o 19:30 oraz w sobotę o 09:00 i 21:00. Minimalny wiek uczestnika to 20 lat (lub wyjazd z opiekunem powyżej 20 roku życia).

Fot. Stena Line


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz