11-latka zginęła w pożarze

29 października 2012r. | Drukuj

W Strzebielinie pod Wejherowem w pożarze domku jednorodzinnego zginęła 11-letnia dziewczynka. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. 

fot. archiwum

Pożar wybuchł około godziny 23.00. Policjanci z wejherowskiej drogówki, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce zdarzenia, próbowali wejść przez okno, by wyciągnąć dziewczynkę z płonącego domu, jednak żar był zbyt silny. Po chwili przybyli strażacy, którym udało się odnaleźć i wyciągnąć jedenastolatkę. Rozpoczęli reanimację, ale dziecka nie udało się uratować.

W domku jednorodzinnym znajdowali się również rodzice dziewczynki wraz z jej 4-letnim bratem. Oni zdołali jednak uciec przed ogniem.

W akcji brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, cały dom już stał w ogniu. Do tej pory nie ustalono przyczyny pożaru.


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz