Wkurzona zakonnica porysowała samochody!

25 października 2012r. | Drukuj

W Gdańsku policja zatrzymała 64-letnią  zakonnicę, która kluczem porysowała kilka zaparkowanych na chodniku samochodów. Kobieta chce dobrowolnie poddać się karze.

 Do zdarzenia doszło w środę na gdańskim osiedlu  Siedlce.  Policję zaalarmowała jedna z właścicielek zniszczonych aut, która przyłapała na gorącym uczynku starszą panią . Okazało się, że jest to 64-letnia siostra zakonna (policja nie chce ujawnić z jakiego zgromadzenia sióstr). Wiadomo jednak, że kobieta usłyszała już zarzut zniszczenia mienia.

Fot. bloog.pl: Siostra zakonna zniszczyła trzy samochody

– W środę o godzinie 14.30 otrzymaliśmy zgłoszenie od właścicielki samochodu, która przy ul. Malczewskiego w Gdańsku zatrzymała kobietę, która uszkodziła trzy pojazdy – powiedziała Magdalena Michalewska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.  Świadkowie twierdzą, że rozzłoszczona siostra zakonna  porysowała kluczem trzy samochody zaparkowane częściowo na chodniku.  To toyota auris, audi A4 i volkswagen polo.

Podczas przesłuchania kobieta przyznała się do czynu i powiedziała, ze samochody utrudniały jej przejście chodnikiem. Zdaniem policji siostra zdecydowała się skorzystać z prawa do dobrowolnego poddania karze, co zapewne wpłynie na jej łagodniejszy wymiar.  Za zniszczenie mienia grozi pięć lat pozbawienia wolności.  Właściciele samochodów wycenili swoje straty na ok. 3 tys zł. Siostra po przedstawieniu zarzutów została zwolniona do domu. Była trzeźwa.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz