Bilety do kina na mroczny maraton

23 października 2012r. | Drukuj

Przygotowania do Halloween można rozpocząć już w najbliższy piątek. Mroczne, pełne napięcia filmy będą towarzyszyć przez całą noc w kinach Multikino, które mogą stać się inspiracją do świętowania 31 października. Mamy dla Was do rozdania 6 pojedynczych zaproszeń.

fot. „Dom w głębi lasu” /materiały dystrybutora

Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy. Na tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów pokazane zostaną cztery groźne, klimatyczne i mroczne filmy. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu i potrafią przestraszyć. W repertuarze znalazły się: premierowo „Internat”, prawie premierowo porównywana do kultowego Egzorcysty „Kronika opętania”, mroczny i zagadkowy „Dom w głębi lasu” oraz tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami ” Kobieta w czerni”.

mat. prasowe

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres [email protected] imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybór kina (RUMIA lub GDYNIA). Pierwsze sześć osób, które do czwartku (26.10), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Noc grozy i horrorów”


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz