Zawody Energa Athletic Cup na zakończenie sezonu

05 października 2012r. | Drukuj

Grupa ENERGA i Sopocki Klub Lekkoatletyczny zapraszają na ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu Energa Athletic Cup.  Zawody będą okazją do podsumowania wraz z trenerami i zawodnikami najbardziej udanego sezonu nie tylko w historii programu, ale też w historii sportu młodzików na Pomorzu.

fot. energaathleticcup.pl

W imprezie weźmie udział około 300 młodych zawodników z 9 ośrodków z terenu województwa pomorskiego, wychowanków programu Energa Athletic Cup. Widzowie i goście zawodów będą mieli możliwość porozmawiania m.in. z czterema tegorocznymi olimpijczykami: Anną Rogowską, Karoliną Tymińską, Martą Jeschke oraz z wychowankiem ENERGA Athletic Cup i jednym z najmłodszych uczestników Igrzysk Olimpijskich w Londynie – Patrykiem Dobkiem. Zawody odbędą się  w najbliższą sobotę   o godz. 11:00   na stadionie Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego przy ul. Wybickiego 48 w Sopocie.

Energa Athletic Cup  jest jednym z programów należących do ENERGA Sport – projektu nastawionego na promowanie sportowej aktywności wśród młodzieży, kształtowanie pozytywnych postaw życiowych i wychowanie w duchu „fair play”. ENERGA Sport prowadzona jest w ramach szerokiej inicjatywy ENERGA dla Ciebie, w której Grupa prowadzi wiele działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.


Opublikowano w: Rekreacja i sportTrójmiasto
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz