Kopali mężczyznę w głowę w centrum Gdyni

02 października 2012r. | Drukuj

Brutalne pobicie 34-letniego mieszkańca Gdyni miało miejsce w nocy w piątek. Dwóch niepełnoletnich nastolatków kopało leżącego mężczyznę w głowę. Gdynianin trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

fot. policja.pl

Całe zajście miało miejsce w piątek w nocy, o którym policję poinformował świadek. – Zgłoszenie o pobiciu otrzymaliśmy w piątek około 23.20. Naoczny świadek poinformował policjantów, że widział, jak sprawcy biją i kopią mężczyznę przy ul. 3 Maja – informuje kom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. W sprawie pobicia przesłuchanych zostało już dwudziestu świadków, zachowany został monitoring miejski. – To pozwoliło na ustalenie i zatrzymanie w niedzielę rano dwóch nieletnich sprawców – dodaje kom. Rusak. 16-to i 17-to latek są mieszkańcami Gdyni.

Młodociani bili i kopali mężczyznę, głównie w głowę w rezultacie czego – 34- letni mieszkaniec Gdyni z obrażeniami głowy zagrażającymi życiu trafił do szpitala – informuje Rusak. Starszy ze sprawców pobicia będzie odpowiadał jak osoba dorosła, usłyszał już zarzut pobicia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 8 lat więzienia. Policja już wystąpiła z wnioskiem o areszt tymczasowy dla niego. Decyzję w sprawie młodszego sprawcy podejmie sąd rodzinny. Nie znana jest przyczyna tak brutalnego pobicia, wiadomo, że sprawcy nie chcieli okraść przypadkowego przechodnia. W rozmowie z Radiem Gdańsk kom. Rusak powiedział, że – „Tak brutalnego pobicia nie było w Gdyni od lat”


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz