Kolejny maraton filmowy, kolejne bilety dla Was

24 września 2012r. | Drukuj

Jak się bawić, to się bawić. Już w przyszłym tygodniu, 28 września (piątek) maraton ENEMEF „Kino Imprezowe”. Pokazane zostaną filmy, których bohaterowie przekroczą wszelkie granice na drodze do dzikiej zabawy. Mamy do rozdania 3 pojedyncze zaproszenia do Multikina w Gdyni.

fot. Project X/warnerbros.com

Prawie 7 godzin ostrej jazdy bez trzymanki. Świetna muzyka, najlepsze kluby świata i ekipa, z którą nigdy nie jest nudno. W repertuarze Projekt X, Berlin Calling, Human Traffic i Kac Vegas w Bangkoku. Projekt X – ten film nie kończy się na obietnicy pokazania dzikiej balangi, wypełnia tę obietnicę w 1000%! W dodatku wszyscy są zaproszeni. Klubowe nocne życie w Berlinie pokazane w rytmie 100000 uderzeń na minutę. DJ Ickarus bierze udział w tournée, występując w klubach, a jednocześnie przygotowuje się do wydania albumu to już Berlin Calling.

Kolejny fim z repertuaru Human Traffic opowiada o jednym weekendzie z życia piątki przyjaciół z Cardiff. Ciężko pracują przez cały tydzień, lecz gdy przychodzi wymarzony piątek, odsuwają na bok wszystkie swoje problemy i oddają się szalonej zabawie. Ostatnia propozycja na piątkową noc to Kac Vegas tym razem w Bangkoku. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

mat. prasowe

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres [email protected] imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pierwsze trzy osóby, które do czwartku (27.09), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Kino Imprezowe”

 


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz