Jubileuszowy odcinek „Kawa czy herbata” w Gdyni

01 września 2012r. | Drukuj

W piątek 31 sierpnia 2012 r. magazyn TVP1 „Kawa czy herbata?”obchodził 20-lecie istnienia w Gdyni. Miasto z morza obecne była na antenie stacji w godz. 6.00 – 8.15.

fot. www.gdynia.pl

 Program realizowany był na plaży w okolicach tarasu kawiarni F. Minga na Bulwarze Nadmorskim. Gośćmi audycji, którą prowadzili Klaudia Carlos i Paweł Pochwała, byli znani i lubiani gdynianie. Między innymi swoje umiejętności zaprezentowała gimnastyczka i olimpijka Joanna Mitrosz, a także znany zwłaszcza z programu „Mam talent!” duet Mira Art, którego powietrzne akrobacje zapierają dech w piersiach. O elegancji w modzie męskiej prowadzący rozmawiali z krawcem Januszem Wiśniewskim. Gościem „Kawy czy herbaty” był również gospodarz miasta – prezydent Wojciech Szczurek.

fot. www.gdynia.pl

 Widzowie zobaczyli ciekawe gdyńskie nowinki, m.in.: murale stworzone przez artystów – uczestników Festiwalu Traffic Design, interaktywne obiekty Gdynia Playground na Bulwarze Nadmorskim, zielone ściany, czyli przykłady światowej „botaniki architektonicznej” towarzyszące budowie Infoboksu – miejskiego obserwatorium zmian. W programie były też pokazy ratownictwa Marynarki Wojennej na wodzie blisko plaży Śródmieście.

 Prawdziwą ozdobą był cumujący na horyzoncie „Dar Młodzieży”, który do Gdyni powrócił po ponad dwumiesięcznym rejsie szkoleniowym w czasie którego uczestniczył m.in. w dwóch etapach regat The Tall Ships Races, jeden z nich wygrywając!


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze