Poławianie bursztynu i święto Orłowa

06 lipca 2012r. | Drukuj

W najbliższą sobotę na plaży w Gdyni Orłowie odbędą się 14. Eliminacje Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu również swoje święto obchodzić będzie jedna z dzielnic Gdyni. Na orłowskiej plaży odbędzie się piknik rodzinny.

mat. prasowe

Szykuje się prawdziwa gratka dla poławiaczy bursztynu. Gdynia zaprasza bowiem w najbliższą sobotę (7 lipca) na eliminacje mistrzostw świata w tej dyscyplinie, a także na Święto Orłowa – piknik rodzinny, który odbędzie się na orłowskiej plaży w godz. 12.00-18.00. Po raz 14 organizowane są Eliminacje Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, które zostaną rozegrane w godz. 12.00-16.00 tuż przy malowniczej przystani rybackiej. Od godz. 11.00 będzie można zapisywać się w biurze zawodów na plaży.

Poławiać będzie można w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria senior (od 16 roku życia), kategoria junior (do 16 roku życia). Finały XIV Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu odbędzie się w Jantarze 2012 14-15.07.2012r. Na piknikowiczów czekają także: rodzinny turniej piłki siatkowej na plaży, animacje dla dzieci Fundacji Bomalihu – budowanie mini molo i morskich stworzeń, malowanie buziek dzieciaków, bańki mydlane.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz