Kradli radia samochodowe na terenie MTK

28 czerwca 2012r. | Drukuj

W czerwcu na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego doszło do kilkunastu kradzieży radioodtwarzaczy samochodowych. Kryminalni z Wejherowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którym za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

fot. Policja Wejherowo

Wejherowscy kryminalni pracujący nad sprawą włamań do samochodów, wczoraj zatrzymali sprawców. W ręce stróżów prawa wpadli dwaj mieszkańcy: Wejherowa i gminy Wejherowo, w wieku około 20 lat. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że przestępcy wybijali szyby w samochodach oraz wyważali zamki w drzwiach, a skradzione radioodtwarzacze sprzedawali za kwoty od 20 do 50 złotych. Swoją działalność przestępczą realizowali na terenie miast: Rumia, Reda i Wejherowo.

Zatrzymani wczoraj i dziś usłyszeli po kilkanaście zarzutów kradzieży z włamaniami. Za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz