Noclegi dla kibiców – przyłącz się do projektu

29 maja 2012r. | Drukuj

Projekt „Dach dla kibica”, zachęca do organizacji noclegów dla kibiców. Jest całkowicie niekomercyjny i ma na celu pomoc mniej zamożnym kibicom oraz poszerzyć własne horyzontów.

fot. Bed+Fans facebook

Akcja „Dach dla kibica” ma być alternatywą dla często już niedostępnych i bardzo drogich zwłaszcza w czasie Mistrzostw Euro 2012 pokoi hotelowych. Sytuacja ta utrudnia części zainteresowanych mistrzostwami znalezienie noclegu, zwłaszcza tym z mniej zasobnym portfelem. Jest jeszcze szansa udostępnienia i znalezienia noclegu. Udział w projekcie  mogą wziąć zarówno osoby prywatne jak i organizacje, czy stowarzyszenia. Wszyscy chętni mogą zamieścić swoją ofertę na stronie www.dachdlakibica.net. W grę wchodzą noclegi za drobną opłatą, jak i te całkowicie darmowe. O wszelkich warunkach pobytu decydują tylko osoby zainteresowane projektem.

Jak twierdzą organizatorzy, Dach dla kibica daje wiele korzyści. Pozwala na przełamanie stereotypów obraz kraju, daje możliwość polepszenia znajomości języków obcych oraz zaczerpnięcia czegoś nowego od innych kultur. Ponadto cała akcja ma na celu zbliżenie do siebie ludzi z Polski jak i zagranicy, ukazanie kraju jako gościnnego gospodarza. Istotnym aspektem jest także umożliwienie większej ilości kibiców na udział w Euro 2012.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.dachdlakibica.net oraz  www.bedandfans.net. Projekt realizowany jest przez  Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Institut fur Fußball und Gesellschaft oraz Fundację Roberta Boscha.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze