Podejrzani o zbrodnię w Strzebielinie już zatrzymani

17 kwietnia 2012r. | Drukuj

Wejherowscy kryminalnie zatrzymali 3 osoby w sprawie zabójstwa, do którego doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia. Za przestępstwo zabójstwa oraz spalenie zwłok mężczyzny grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

www.wejherowo.policja.gov.pl

Do zbrodni doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia  2012 roku. 45-latek spotkał się ze swoimi znajomymi. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia, skutkiem tego 45-latek został brutalnie pobity. Sprawcy zapakowali ciało mężczyzny do samochodu i wywieźli go do lasu, a następnie spalili. Przebiegający tamtędy mieszkaniec gminy zauważył ogień i natychmiast powiadomił policję.

Wejherowscy kryminalni w nocy z piątku na sobotę ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn w wieku 19, 24 i 53-lat. Sprawcy ukrywali się na terenie powiatu puckiego w wynajmowanym domku. Nie chcieli policjantom otworzyć drzwi, dlatego funkcjonariusze musieli wchodzić do domu siłą. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, w których ukrywali się sprawcy, policjanci znaleźli broń palną.

Jeden z zatrzymanych jest mieszkańcem Gdyni natomiast dwaj pozostali to mieszkańcy powiatu puckiego Jak się okazało jeden ze sprawców był poszukiwany listem gończym, a drugi wcześniej odbył karę 25 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo zabójstwa.

Mężczyźni zostali przesłuchani w prokuraturze oraz usłyszeli zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Galeria

www.wejherowo.policja.gov.pl

 


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz