Odnaleziono ciało Iwony Kitowskiej

13 kwietnia 2012r. | Drukuj

Na Helu wyłowiono z morza zwłoki kobiety. Najprawdopodobniej jest  to ciało Iwony Kitowskiej, zaginionej w lutym dyrektorki przedszkola w Gdyni.

Jak informuje policja, zwłoki kobiety wyłowiono z morza w czwartek. – Zwłoki kobiety zostały ujawnione na wysokości Helu, ale od strony otwartego morza. Być może zostały przeniesione tam siłą prądów morskich – informuje kom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Wiadomo, że zwłoki są w stanie rozkładu. Tożsamość oraz przyczyna śmierci kobiety będzie znana dopiero po sekcji. Jednak garderoba wskazywałby, że jest to ciało Iwony Kitowskiej. Nieoficjalnie wiadomo także, że  znaleziony przy niej klucz         pasuje do zamka w jej mieszkaniu. Wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich.
Iwona Kitowska, dyrektorka gdyńskiego przedszkola, zaginęła w niedzielę, 12 lutego br. W domu pozostawiła dokumenty i pieniądze. Nic nie wskazywało na uprowadzenie. Najprawdopodobniej wydarzył się nieszczęśliwy wypadek – mówią nieoficjalnie śledczy.

fot. archiwum


Opublikowano w: GdyniaPuckTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz