Luzino zwycięzcą Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali

20 marca 2012r. | Drukuj

W niedzielę 18 marca na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się ostatni kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali.

fot. Zwycięska drużyna z Luzina

W tej V już edycji rozgrywek, w tym roku wyjątkowo wyrównanych, najlepszą drużyną okazało się Luzino, które nie bez kłopotów pokonało Kochanowo 4:3. Wicemistrzem ligi zostało Sychowo, które w ostatniej kolejce pokonało niedawnego lidera, najmłodszy zespół ligi – Robakowo. Na najniższym podium stanęło Zelewo, które wygrało z Milwinem 5:1. W innych spotkaniach Barłomino pokonało wysoko Kębłowo 9:2, a Dąbrówka zainkasowało 3 punkty walkowerem za mecz z Tępczem, który nie skompletowało składu na to spotkanie.

Po ostatnim meczu odbyła się uroczystość zakończenia ligi, na której wszystkie zespoły otrzymały z rąk Witolda Dąbrowskiego organizatora rozgrywek oraz Piotra Klecha, dyrektora GOSRiT Luzino okazałe puchary.

Za tydzień odbędzie się jeszcze jedna impreza dla drużyn sołeckich w luzińskiej hali. Będzie to tradycyjny Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino, a już 22 kwietnia rozpoczną się rozgrywki na boiskach sołeckich.

Wyniki IX kolejki LUZIŃSKIEJ LIGI SOŁECKIEJ na hali 18.03.12
BARŁOMINO-KĘBŁOWO 9;2    (4;0)
SYCHOWO -ROBAKOWO 3;0   (0;0)
MILWINO-ZELEWO  1;5           (0;2)
KOCHANOWO-LUZINO 3;4       (0;2)
DĄBRÓWKA-TĘPCZ 3;0 goście nie dojechali

Piotr Klecha, Dyrektor GOSRiT Luzino


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz