Przejażdżkę Mercedesem wygrała Słupszczanka

13 marca 2012r. | Drukuj

Pani Katarzyna Kojder z okolic Słupska została szczęśliwą laureatką konkursu zorganizowanego z okazji 4. rocznicy istnienia Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji. Pani Katarzyna odbędzie spacer po Gdyni zabytkowym czarnym Mercedesem 170V, połączony z sesją fotograficzną.

fot. www.gdynia.pl/Joanna Grajter, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gdyni, losuje zwycięski

 W minioną sobotę w Gdyńskim Muzeum Motoryzacji odbyło się losowanie w konkursie, który trwał od października 2011 do końca lutego 2012 roku , a wzięło w nim udział 861 osób. Pani Katarzyna, która była gościem Muzeum jesienią ubiegłego roku na zaproszenie swego narzeczonego – miłośnika zabytkowych motocykli, dowiedziała się o wygranej przez telefon. I bardzo się ucieszyła. Oboje nie mieli jeszcze możliwości obejrzeć najnowszego eksponatu Muzeum – motocykla Harley Davidson z 1941 r. w rzadko spotykanym kolorze niebieskim, udostępnionego do podziwiania przez publiczność właśnie w ubiegłą sobotę.

www.gdynia.pl

Maszyna była przez 10 ostatnich lat remontowana, a raczej kompletowana z trudnych do pozyskania oryginalnych części, przez pana Witolda Ciążkowskiego – właściciela całej kolekcji i założyciela Muzeum. Warto dodać, że oprócz Harleya, Muzeum wzbogaciło się o śliczną Skodę Tudor rocznik 1948 – dar Aleksandra Plichty, dealera Skody z Gdyni – którą także od soboty można podziwiać. Przypomnijmy, że Gdyńskie Muzeum Motoryzacji znajduje się przy ul. Żwirowej 2c w dzielnicy Chylonia. Więcej: www.gdynskie-muzeum-motoryzacji.pl .

www.gdynia.pl

 


Opublikowano w: GdyniaMotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz