Niezwykły mecz, wszystkie bilety sprzedane!

06 marca 2012r. | Drukuj

13 marca na Wzgórzu Wolności w Wejherowie odbędzie się mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski pomiędzy Gryfem Orlex Wejherowo i Legią Warszawa. Bilety sprzedały się w jeden dzień.

gryfwejherowo.com.pl

Spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Polski to najważniejsze wydarzenie w 90 letniej historii klubu. Wynik osiągnięty przez drużynę trenera Grzegorza Nicińskiego będzie niebywale trudno powtórzyć. – Piłkarze i sztab szkoleniowy zapowiadają, że wygrane z Górnikiem Zabrze czy Koroną Kielce nie były ostatnim tchnieniem Gryfa. Także w meczach z Legią żółto-czarni będą walczyć i postarają się o kolejną sensację. – czytamy na stronie Gryfa. O tym jak ważny i wyczekiwany jest mecz pomiędzy Legią Warszawa a trzecioligowym Gryfem Wejherowo, świadczy sprzedaż biletów. – Wejściówka na mecz z Legią będzie kosztować 70 złotych, w cenie będzie oczywiście okazjonalny szalik – informował Rafał Szlas w piątek 2 marca. Sprzedaż wejściówek rozpoczęła się w poniedziałek (05.03) i w ten sam dzień zakończyła. Bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Jedno z ważniejszych wydarzeń sportowych w historii Wejherowa obejrzy ponad 900 osób. Mecz, który rozegrany zostanie w kolejny wtorek niesie za sobą sporo emocji. Jeszcze przed meczem sporna była sytuacja szalików, które na cześć sportowego wydarzenia miały być dołączane do wejściówek. Szaliki, które wliczone są w cenę biletu, rozdawane będą jednak po meczu. Jest to decyzja władz klubu i kibiców, którzy to oburzyli się przeciwko kibicowania w szalikach podczas meczu. Na spornych szalikach widnieje zarówno herb Gryfa jak i Leg, co nie spodobało się kibicom.

gryfwejherowo.com.pl

Po rozmowach zarządu klubu z kibicami na stronie internetowej kibiców Gryfa pojawił się komunikat odnośnie sytuacji z szalikami. – „Po bardzo długich i trudnych rozmowach zarządu klubu Gryf Orlex Wejherowo, zarządu Stowarzyszenie Kibiców Wejherowskiego Gryfa „Żółto-Czarni” oraz przedstawicieli wszystkich grup wejherowskich kibiców doszliśmy do wspólnie wypracowanego kompromisu. Władze klubu zrozumiały nasze stanowisko i zrobiły ogromny krok w naszą stronę odstępując od obowiązku posiadania ‘’spornego szalika ‘’ na meczu 1/4 PP z Legią Warszawa. Niemniej jednak każdy kto będzie chciał ów szalik otrzymać i zachować sobie na pamiątkę odbierze go po meczu. Ubolewamy nad tym, że tak długo zajęło nam dojście do wyjścia z tej sytuacji, widzimy w tym też naszą winę gdyż poprzednie oświadczenie było zbyt pochopne. Prosimy wszystkich kibiców o uszanowanie naszego wspólnego stanowiska. Namawiamy wszystkich by zabrali na ten arcyważny mecz barwy klubowe, a szalik otrzymany po meczu niech zostanie szalikiem pamiątkowym symbolizującym jakże ważne wydarzenie w historii naszego klubu.”

legia.com

Mecz we wtorek 13 marca o godzinie 15.00.

 

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz