Poszukiwani statyści do filmu „Hel”

02 marca 2012r. | Drukuj

W sobotę 3 marca w Hali Sportowej w Jastarni odbędzie się casting na statystów do pełnometrażowego filmu „Hel”. Zdjęcia do thrillera rozpoczną się już w marcu.

amondofilms.com

Ekipa filmowa AMONDO FILMS produkuje swój pierwszy pełnometrażowy film „HEL”, którego akcja odbywa się na Półwyspie Helskim. Zdjęcia do filmu rozpoczną się już w tym miesiącu. W najbliższą sobotę w godz. 10:00 – 16:00 w Hali Sportowej w Jastarni ulica Stelmaszczyka 4 odbywać się będzie casting. Poszukiwane są osoby z okolic. W filmie „Hel” jako statyści mają szansę wziąć udział młode dziewczyny w wieku 18-25 lat, starsi panowie około 50-60 lat, z charakterystycznymi twarzami jako klienci ponurego baru oraz dwaj myśliwi.

„Hel”, to pierwszy projekt pełnometrażowy fundacji AMONDO Films. Jest to thriller, którego akcja rozgrywa się na półwyspie Helskim. …Za kilka godzin Hel zostanie odcięty od reszty świata na czas zimy. Ostatni turyści opuszczają półwysep. Wojsko blokuje drogi, które wkrótce zostaną zalane zimowym przypływem… Esma i Mila widzą w końcu sezonu szansę na zarobek i ucieczkę od rzeczywistości, z której pochodzą – mają zapewnioną pracę w jedynym miejscowym barze. Odcięta od reszty świata kraina to również idealna sceneria dla znerwicowanego, cierpiącego na zaburzenia koncentracji scenarzysty. Szybko okazuje się, że pozornie spokojna miejscowość kryje mroczne tajemnice, które pod żadnym pozorem nie mogą ujrzeć światła dziennego… – tak zapowiada się polski thriller w nadmorskiej scenerii.

Galeria

www.amondofilms.com

 


Opublikowano w: Kultura i edukacjaPuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz