Niecodzienny napad na hurtownię Eurocash

28 lutego 2012r. | Drukuj

Policja poszukuje mężczyzn, którzy okradli lęborską hurtownię spożywczą Eurocash.  Do spektakularnej kradzieży doszło w poniedziałkowy wieczór, gdy niezauważeni przez pracowników firmy rabusie zabrali z kasy 40 tys. złotych.

fot. Eurocash

Do napadu doszło w poniedziałek po godzinie dziewiątej wieczorem. Złodzieje wtargnęli do hurtowni Eurocash w Lęborku przy ul.  Zwarowskiej. Zabrali z kasy co najmniej  40 tys. zł.,  a następnie wyszli przez nikogo nie zauważeni i ślad po nich zaginął. Policja przypuszcza, że sprawcy mogli być związani z hurtownią, albo ktoś z firmy pomagał im w przestępstwie. Znali bowiem dokładnie system pracy i wiedzieli w jaki sposób wejść do pomieszczeń i nie zwrócić na siebie uwagi pracowników. – Sprawcy to mężczyźni o wzroście około 160-170 cm, którzy mieli na sobie ubranie koloru czarnego i twarze zasłonięte szalikami. Do kradzieży doszło bez użycia przemocy – informuje asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork.
Policja posiada nagrania z monitoringu, ale na razie nie udało się nikogo zatrzymać. – Liczymy na pomoc osób, które mogą mieć informacje o sprawcach. Gwarantujemy anonimowość i wysoką nagrodę pieniężną. W tej sprawie można kontaktować się telefonicznie pod numerem 59 8634-881, albo pod ogólnopolskim numerem 997 – mówi rzecznik policji.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz