Klinika Stanika przybywa z pomocą na Pomorzu

22 lutego 2012r. | Drukuj

W sobotę (25.02) do Gdańska przyjadą profesjonalne bra fitterki, które w ramach akcji „Klinika Stanika” pomogą dobrać odpowiedni rozmiar bielizny dla każdej pani.

mat. prasowe

 Ze statystyk wynika, iż 9 na 10 Polek nosi źle dobrany do swoich wymiarów rozmiar biustonosza. Bardzo ważne jest aby nosić dobrze dobrany biustonosz. Najczęstszym błędem, jaki popełniają kobiety przy kupnie stanika jest za duży rozmiar w obwodzie i zbyt małe miseczki. Stanik nie spełnia wówczas swojej funkcji, nie trzyma biustu i cały ciężar spada na ramiona. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez diagnozę i wypisanie recepty bra fittingowej.

 Podczas pierwszej edycji Kliniki Stanika, która zagościła w 16 miastach w Polsce było mnóstwo wzruszeń, niespodzianek, okrzyków zdziwienia i uśmiechów. Po krótkiej przerwie Stanikowe Panie Doktor znów ruszają w Polskę, by jak najwięcej kobiet mogło odzyskać wiaręw siebie i cieszyć się spektakularnym efektem po przejściu „operacji bra fitingowej”.- opowiada Joanna Keńska, asystent ds. Marketingu i PR SOCHIC. W sobotę 25.02.2012 Klinika Stanika zagości w salonie Lingeria (ul. Dmowskiego 5) w Gdańsku w godzinach 10.00-14.00.

 

 

 


Opublikowano w: Twój styl z GK
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz