Gniewino odwiedzą Hiszpanie

21 stycznia 2012r. | Drukuj

W poniedziałek do Gniewina przyjadą hiszpańscy przedstawiciele do spraw Euro 2012. Odwiedziny mają potrwać jeden dzień i będą nieoficjalne – informuje Radio Gdańsk.

www.gotisgniewino.pl

Kadra kierownicza drużyny hiszpańskiej przyjedzie do ośrodka sportowego w Gniewinie domówić szczegóły pobytu piłkarzy, którzy w czerwcu będą tam trenować podczas Euro 2012. Poniedziałkowa wizyta Hiszpanów w Gniewinie owiana jest tajemnicą. Nie odbędzie się żadna konferencja z udziałem zagranicznych gości. Nie przewiduje się także spotkań ani wywiadów – pisze Radio Gdańsk. Jednodniowa wizyta w Gniewinie będzie już siódmą wizytą.

Hiszpanie jako jedni z pierwszych wybrali swoją bazę pobytową na Euro 2012. Wybór padł na Gniewino, małą miejscowość na Kaszubach. Piłkarze Hiszpanii trzy swoje mecze rozegrają na stadionie w Gdańsku, który położony jest 50 km od centrum pobytowego w Gniewinie.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz