Uwaga na ości z Gdyni!

10 stycznia 2012r. | Drukuj

Widelczyki koktajlowe w kształcie ości zwyciężyły w konkursie na opracowanie wzoru pamiątki z Gdyni, zorganizowanym przez Urząd Miasta. Zaprojektowała je Agnieszka Fijałkowska z gdyńskiej firmy Tetrahedron. Nagroda to 6 tys. zł.

fot. Dorota Nelke

Do konkursu zgłoszono 33 prace w dwóch kategoriach – pamiątka skierowana do turystów (17 prac) oraz upominek dla oficjalnych gości gdyńskiego samorządu (16 prac). Widelczyki zwyciężyły w drugiej kategorii. W pierwszej komisja nagrody nie przyznała.

Komisja pod przewodnictwem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka brała pod uwagę m.in. innowacyjność, atrakcyjność i oryginalność prac, a także łatwość wykonania. Wśród propozycji znalazły się m.in. designerskie widelce w kształcie rybek, bardzo giętki marynarz i mini gra. Komisja konkursowa zaproponowała ponowne ogłoszenie konkursu i zaproszenie do uczestnictwa pracowni zajmujących się projektowaniem użytkowym.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz