Czy 13-letnią Izę zabił budowlaniec?

09 stycznia 2012r. | Drukuj

Policja z Gdyni twierdzi, że to bardzo prawdopodobne. Śledczy, którzy wpadli na nowy trop  w sprawie zabójstwa 13-letniej Izy, proszą o pomoc mieszkańców Dąbrowy i Dąbrówki i wskazanie ekip remontowych z ubiegłego roku.  

fot. Policja

Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie brutalnego gwałtu i zabójstwa 13-letniej dziewczynki, do którego doszło 23 sierpnia ub. roku w okolicy giełdy towarowej w Gdyni Dąbrowie, przypuszczają , że sprawcą mógł być pracownik budowlany. Śledczy nie chcą na razie ujawnić co naprowadziło ich na nowy trop, ale proszą mieszkańców Dąbrowy i Dąbrówki o przekazywanie informacji o wszelkich usługach remontowo-budowlanych, które latem ubiegłego roku były wykonywane w ich okolicy. Chodzi o wszelkie usługi – od malowania i tapetowania i po prace murarskie.  Nadal nie odnaleziono mężczyzny, którego portret pamięciowy media publikowały pół roku temu.
Mieszkańcy, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy zabójstwa proszeni są o kontakt z Komendą Policji w Gdyni pod numerami telefonów 112, (58) 66 21 222 albo 607 232 338.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz