Historia Pomorza i Trójmiasta na fotografiach

12 grudnia 2011r. | Drukuj

329 zdjęć na 160 stronach to album „Fot. Kosycarz -zdjęcia zwykłe i niezwykłe” pokazujący ponad 60 lat historii na zdjęciach ojca i syna, czyli Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. To fotograficzna wędrówka przez historię i wspomnienia związane z Trójmiastem i Pomorzem.

www.empik.com

Fotografie ukazane w albumach fotografa przedstawiają miejsca, które na przestrzeni lat bardzo się zmieniły i gdyby nie te zdjęcia, to nie pamiętałoby się jak kiedyś wyglądały. Album to również zdjęcia pokazujące życie codzienne ludzi, ich stroje, zabawa, praca. Spośród ogromnej liczby przekraczającej milion zdjęć zrobionych przez ojca i syna, wybrano te najlepsze, które najbardziej oddają klimat poszczególnych lat.

We wtorek (13 grudnia) w gdyńskim Empik-u przy ul. Świętojańskiej 68 odbędzie się promocja albumów z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia” oraz spotkanie z Maciejem Kosycarzem. Początek o godz. 16.00.

Na hasło „Kiedy będzie Gdynia?” każdy kupujący otrzyma 10% rabatu.

 

 


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz