EURO 2012: Irlandczycy wybrali luksusy w Sopocie

10 grudnia 2011r. | Drukuj

Piłkarska reprezentacja Irlandii zamieszka w Sopocie, a trenować będzie w Gdyni. Mimo, że Irlandczycy zagrają dwa mecze w Poznaniu i tylko jeden w Gdańsku, postanowili zamieszkać w Trójmieście.

Kadra Irlandii, trenowana przez Włocha Giovanniego Trapattoniego po losowaniu grup Euro 2012 wybrała na miejsce pobytu w czerwcu przyszłego roku Trójmiasto. Piłkarze będą mieszkać w sopockim Sheratonie, a trenować na stadionie Arki w Gdyni. Wcześniej chcieli taki plan mieli Szwedzi, ale po losowaniu grup okazało się, że swoje mecze rozegrają na Ukrainie. Z kolei Irlandczycy zastanawiali się nad Wrocławiem i Poznaniem.

fot. gk

– Ta lokalizacja spełnia, a nawet przewyższa nasze oczekiwania – powiedział w irlandzkiej prasie Giovanni Trapattoni, trener reprezentacji Irlandii. Irlandczycy zagrają w Gdańsku jeden mecz – 14 czerwca z Hiszpanią. Wcześniej – 10 czerwca rozegrają spotkanie w Poznaniu z Chorwacją. Tam również – 18 czerwca zagrają z reprezentacją Włoch. Do Poznania oczywiście polecą samolotem z Rębiechowa.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz