Zwyrodnialec wyrzucił psa z szóstego piętra

17 listopada 2011r. | Drukuj

Skrajnym okrucieństwem wykazał się 24-latek z Gdyni, który podczas nocnej popijawy wyrzucił psa z szóstego piętra bloku, w którym mieszkał. Pijany trafił do aresztu. Grożą mu nawet dwa lata więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godz. 2:00. Chylońska policja powiadomiona została o awanturze pomiędzy kilkoma osobami. Nocny patrol natychmiast został skierowany na ul. Zamenhofa, gdzie zastano zgłaszającego. Mężczyzna twierdził, że jego brat wyrzucił jego psa przez szóste piętro bloku, w którym mieszkają. Na miejscu był również sprawca tego makabrycznego czynu, który z uwagi na stan nietrzeźwości został przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków.

fot. gk

24-letni mieszkaniec Gdyni, gdy tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz