Szpital w Wejherowie z prestiżowym certyfikatem

18 listopada 2011r. | Drukuj

Szpital Specjalistyczny im. F Ceynowy w Wejherowie dołączył po raz trzeci do wysoko ocenionych szpitali z całej Polski. Znalazł się w grupie 108 placówek medycznych, które posiadają prestiżowy Certyfikat Akredytacyjny.

Wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego przez Dyrektora Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z Krakowa, Jerzego Henning, odbyło się na jubileuszowej uroczystości 30-lecia działalności szpitala, w minioną środę.  W imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Wicewojewoda Michał Owczarczak wręczył odznaczenia państwowe, zasłużonym i sumiennym pracownikom placówki.

www.ceynowahosp.com.pl

Nowe oddziały, większa liczba łóżek, otwarcie Szkoły Przyszpitalnej, ciągła poprawa jakości usług medycznych, czy wprowadzanie nowych technik leczenia jest efektem trzydziestoletniej działalności szpitala i dbałości o wysoką jakość usług medycznych. Szpital im. F. Ceynowy przeszedł proces zewnętrznej oceny, co jest warunkiem otrzymania Certyfikatu. Ocena opiera się na porównaniu faktycznego stanu działania jednostki z wzorcowym, jaki stanowią standardy zachodnie. Sprawdzana jest ciągłość opieki, prawa pacjenta, opieka nad pacjentem, kontrola zakażeń, zabiegi i znieczulenia, farmakoterapia, laboratorium, diagnostyka obrazowa, odżywianie, poprawa jakości i bezpieczeństwo pacjenta. Certyfikat Akredytacyjny  ważny jest do 2014 roku.


Opublikowano w: TrójmiastoWejherowoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Agnieszka pisze:

    GRATULACJE DLA SZEFOSTWA SZPITALA OBY STARCZYŁO SIŁ NA DALSZE POMYSŁY.. POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W DALSZYM ROZWOJU SZPITALA /ŻYCZY AGNIESZKA TERAZ Z WEJHEROWA.

  2. Anna pisze:

    Moja córka i wnuczka była pacjentkami tego szpitala.Jestem pełna uznania dla personelu – na każdym stanowisku pełnego zaangażowania, poświecenia i umiejącego zrozumieć chorego.Gratulacje za WSZYSTKO co zwie się ,że pobyt w tym szpitalu / po mimo choroby/ jest prawdziwą oazą serdeczności , przyjaźni dla KAŻDEGO pacjenta.

Dodaj komentarz