Postrzelił się, a do tego miał narkotyki

27 sierpnia 2011r. | Drukuj

Policjanci z Gdyni otrzymali zgłoszenie o postrzeleniu podczas czyszczenia broni. 40-latek z raną uda trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia został zabezpieczony rewolwer, pudełka z prochem oraz pociski. Oprócz tego stróże prawa znaleźli w metalowej szafie marihuanę.

Gdyńscy funkcjonariusze otrzymali sygnał, że  w jednym z mieszkań doszło do postrzelenia się mężczyzny. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 40-latek podczas czyszczenia broni przestrzelił sobie udo. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło mężczyznę do szpitala. Policjanci natomiast zajęli się zabezpieczaniem miejsca zdarzenia oraz przedmiotów, których posiadanie jest zabronione.

fot. sxc.hu

Podczas oględzin stróże prawa zabezpieczyli rewolwer, pojemniki z prochem oraz pociski. A oprócz tego w metalowej szafie znaleźli i susz roślinny, który po zbadaniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną.

Nielegalne przedmioty trafiły do specjalistycznych badań i jeśli się okaże, że na zabezpieczoną broń i amunicję niezbędne jest zezwolenie, to 40-latek oprócz zarzutu posiadania narkotyków, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności, usłyszy również zarzut posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz