W Gemini otworzą Fun Park dla dzieci

27 sierpnia 2011r. | Drukuj

W piątek (2 września) o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Rozrywki „Gemini” (ul. Waszyngtona 21) otwarty zostanie największy w Gdyni park zabaw dla dzieci Fun Park.

W Fun Park znajdzie się niemal wszystko, co niezbędne najmłodszym do udanej zabawy, m.in.: baseny z piłeczkami, kilkumetrowe zjeżdżalnie, armatki, trampolina, tor gokartowy. Sala jest zaprojektowana tak, by pobudzać dziecięca wyobraźnię i tworzyć bezpieczną przestrzeń do zabawy.

fot. geminicentrum.pl

 Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w imprezach cyklicznych, organizowanych z okazji Halloween, Andrzejek, Mikołajek, karnawału, powitania wiosny i oczywiście Dnia Dziecka. Każda impreza to inny program zajęć edukacyjnych, które sprawia frajdę nawet najbardziej wymagającym maluchom.

W ofercie znajdą się również warsztaty, m.in.: plastyczne, mydełkowe, teatralne, origami. Wykonane podczas nich prace nadadzą się na upominki dla bliskich, chociażby rodziców czy dziadków.

Park zabaw otwarty będzie codziennie w godz. 9.00-21.00. Maluchami zajmą się przeszkolone animatorki, a rodzice odpoczną w kawiarence.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiasto
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz