Tanie linie wreszcie także w Polsce

22 czerwca 2011r. | Drukuj

W lipcu ruszają tanie loty z Gdańska do polskich miast. Podróż z wybrzeża do Wrocławia czy Krakowa będzie trwała nieco ponad godzinę, a za bilet zapłacimy 200-300 zł.  Połączenia lotnicze uruchamia linia Eurolot.

Loty samolotami Eurolotu ruszą z Gdańska 1-go lipca. Do Krakowa będą się odbywać 2 razy dziennie (rano i wieczorem) w poniedziałki, środy i piątki oraz raz dziennie we wtorki i czwartki (rano), soboty (rano) i niedziele (popołudniu).  Do Wrocławia polecimy 2 razy dziennie (rano i wieczorem) we wtorki i czwartki, oraz raz dziennie w poniedziałki, środy (ano), piątki (popołudniu), soboty (rano), i niedziele (wieczorem). Oba połączenia będą obsługiwały 46-miejscowe ATR-42 i ATR-72. Lot będzie trwał półtorej godziny. Eurolot, którego właścicielami są spółka LOT i Skarb Państwa, zapewnia, że będą to tanie linie lotnicze.  Bilet z Gdańska do Wrocławia czy Krakowa będzie kosztował od 195 do 300 zł.

fot. airnews.pl

Eksperci dają temu przedsięwzięciu duże szanse powodzenia. Dzisiaj jedyne krajowe połączenie – do Warszawy jest drugim najpopularniejszym kierunkiem wylotu z Gdańska.  Gdańsku. W ubiegłym roku do stolicy poleciało  ponad 227 tys. pasażerów. Na pierwszym miejscu jest Londyn. W zeszłym roku poleciało tam blisko 310 tys. osób.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz