Pobili maturzystę w SKM

16 maja 2011r. | Drukuj

Dwaj bandyci pobili w SKM-ce 19-latka, który jechał na egzamin maturalny. Byli wściekli, bo wsiedli w niewłaściwą kolejkę i postanowili się wyżyć na niewinnym pasażerze. Zatrzymała ich policja.

fot. K. Jesionek

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 10 w Gdańsku. Chłopak wsiadł do SKM-ki we Wrzeszczu. Na następnym przystanku przy Politechnice do kolejki wsiedli dwaj mężczyźni. Chwilę potem okazało się, że pomylili kierunki i jadą niewłaściwą kolejką.  dwóch mężczyzn. Byli wściekli i postanowili wyżyć się na chłopaku. Bez wyraźnej przyczyny jeden z nich zaatakował 19-letniego maturzystę, który siedział obok. Napastnik bił chłopaka do czasu, aż pociąg dojechał do przystanku Gdańsk Stocznia, gdzie mężczyźni wysiedli z pociągu. Kilka minut później do strażników miejskich patrolujących Dworzec Główny w Gdańsku podbiegł kierownik pociągu SKM informując, że w jednym z wagonów znajduje się pobity człowiek.  Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. – Okazało się, że ofiarą jest 19-letni chłopak, który jechał na egzamin maturalny do Gdańska – informuje Miłosz Jurgielewicz, rzecznik Straży Miejskiej w Gdańsku. Niestety, zamiast do szkoły, maturzysta trafił do szpitala. Obu bandytów zatrzymano w Sopocie.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. poustis pisze:

    Patologia rodzi patologię – dlatego takie ścierwo powinno się sterylizować, żeby nie mogli wychowywać następnego pokolenia bezużyteczego łajdactwa.

  2. Agnieszka pisze:

    gdzie są służby kolejowe SOK lub ochrona dlaczego nie kontrolują SKM tylko wtedy jak jest mecz siedzą sobie w wagonach i nie działają sama widziałam Pozdrawiam Agnieszka z Wejherowa

Dodaj komentarz