sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Spotkania z muzyką Kaszub

Tag: Spotkania z muzyką Kaszub

„Suita kaszubska” w wejherowskim Muzeum

20 września w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się koncert z cyklu "Spotkania z muzyka Kaszub" pt. "Suita kaszubska". Start o godzinie 18.00.

Spotkanie z muzyką Kaszub w Wejherowie

W sobotę, 26 października w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się koncert z cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub" zatytułowany "Kaszuby w pieśni artystycznej".

Koncert Pieśni Kaszubskich MÒJE STRONË

Kolejny koncert z cyklu Spotkania z Muzyką Kaszub w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. W sobotę 17 marca będzie można posłuchać pieśni kaszubskich w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Koncert ku pamięci Jana Michała Wieczorka

Koncert poświęcony pamięci pomorskiego kompozytora Jana Michała Wieczorka - twórcy opracowań i pieśni kaszubskich odbył się w wejherowskim Pałacu Przebendowskich. A wszystko w ramach cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub".
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...