fot. gk

W Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie przyszły na świat trojaczki. Igę, Ksawiera i Oliviera urodziła  pani Monika Beker, która ma już troje dzieci, w tym dwojaczki.

fot. gk

Trojaczki urodziły się po cesarskim cięciu, ale mama czuje się dobrze, a wcześniaki są zdrowe i pełne wigoru. – O tym, że będą to trojaczki wiedzieliśmy już po dwóch miesiącach ciąży – mówi  Monika Beker. Co ciekawe, pani Monika ma już troje starszych dzieci – 14-letniego syna Oskara i 8-letnich bliźniaków Doriana i Olafa. – Nie narzekamy na wynikające z tego kłopoty, bo najważniejsza jest miłość i rodzina – mówi mama trojaczków. Rodzice ujawnili, że bardzo czekali na córeczkę i tym razem marzenie się spełniło.

fot. gk

Monika i Michał Bekerowie mają dom w Wejherowie, więc kłopotów lokalowych z mieszkaniem nie będą mieli. Brakuje im jednak odpowiedniego samochodu.  Potrzebny jest także wózek dla trojaczków, który kosztuje aż 5 tys. zł.  Z pomocą przyszły jednak władze Wejherowa. Rada Miasta, mocą uchwały, przyznaje rodzinie 6 tys. zł wsparcia. Warto przypomnieć, że trojaczki przychodzą na świat  raz na 7,5 tysiąca porodów. Gratulacje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.