fot. Starostwo Lębork

Lęborscy uczniowie wykazali się wiedza na temat lokalnych struktur władzy podczas powiatowego etapu Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Jednak to tylko rozgrzewka przed etapem wojewódzkim, który czeka ich już za dwa tygodnie.

fot. Starostwo Lębork

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbyło się uroczyste podsumowanie etapu powiatowego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu lęborskiego.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru, składającego się z 30 pytań. Uczestnicy mieli na to 40 minut.

fot. Starostwo Lębork

Trzej uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce w etapie powiatowym, tj. Wioleta Kosińska (uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku) oraz Paweł Zając i Michał Krzywulicz (uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Lęborku) będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim konkursu, który odbędzie się dnia 11.04.2011 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.