fot. materiały LCK Fregata

Dziś w LCK Fregata wystąpi wyjątkowe trio: Jarosław Śmietana, Krzysztof Ścierański i Adam Czerwiński ze swoim nowym super projektem „Power of Trio”.

Jarosław Śmietana, Krzysztof Ścierański i Adam Czerwiński  to nazwiska znane wszystkim fanom ambitnego grania. Ich nowy projekt  „Power of Trio” będzie można usłyszeć i zobaczyć w Sali Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata” w poniedziałek 11 kwietnia 2011 roku.

fot. materiały LCK Fregata

– Śmietana, Ścierański i Czerwiński to absolutny top polskiej sceny muzycznej – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Każdy z nich ma za sobą udział w niezliczonych projektach, nagraniach i koncertach. Swoje doświadczenie, połączone z niesamowitą energią i witalnością, wykorzystują na scenie, tworząc niesamowite widowisko.

Artyści ci tworzą muzykę, którą ciężko zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii. Na scenie prezentują nowoczesne podejście do brzmienia oraz wykorzystują najnowsze zdobycze technologii. Czerpią z wielu źródeł muzycznych, od klasyki, poprzez blues, jazz, funk, rock, hip-hop, aż po muzykę współczesną.

Na program koncertu „Power of Trio”, który będą mogli zobaczyć lęborscy miłośnicy tego tercetu, składają się kompozycje własne oraz utwory takich artystów jak Jimi Hendrix, Prince, John Lennon i inni.

fot. materiały LCK Fregata

Bilety w cenie 17 złotych dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej oraz w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28. Początek koncertu o godzinie 20.00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.