fot. lotosrajd.pl

Kajetan Kajetanowicz, Michał Sołowow, Tomasz Kuchar czy Michał Bębenek – to tylko niektóre znane nazwiska kierowców startujących w tegorocznym rajdzie Lotos Baltic Cup, który po raz pierwszy odbędzie się zimą. Trasa rajdu wiedzie przez Szwajcarię Kaszubską.

fot. rajdlotos.pl

W sobotę i niedzielę (19 – 20 lutego) wystartuje 7 Rajd Lotos Baltic Cup, który stanowi  pierwszą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowego Pucharu Polski. Tym razem najlepsi kierowcy rajdowi ścigać się będą wyjątkowo  w zimowej aurze, a warto przypomnieć,  że rajd ten co roku odbywał się latem.  

fot. rajdlotos.pl

Start i prolog rajdu odbędzie się w hali  Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Tam też mieścić się będzie park serwisowy. Na liście zgłoszeniowej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski widnieją już nazwiska wielu znanych kierowców takich jak m.in. Kajetan Kajetanowicz, Michał Sołowow, Tomasz Kuchar, Michał Bębenek, Zbigniew Staniszewski.

fot. rajdlotos.pl

Trasa rajdu wiedzie szutrowymi drogami przez Szwajcarię Kaszubską, m.in.  w okolicy Łebna, Kętrzyna, Linii, Przodkowa i Kartuz. Szczegółowe informacje na temat programu rajdu oraz przebiegu tras na:  www.rajdlotos.pl

fot. rajdlotos.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.