mat. prasowe

W piątek 3 czerwca w trakcie inauguracji Lęborskich Dni Techniki odbyła się gala wręczenia nagród w Konkursie Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej. W kategorii „Wydarzenie” Certyfikatem nagrodzono II Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych, który w 2015 roku odbył się w Cewicach.

mat. prasowe
mat. prasowe

Impreza zdobyła uznanie kapituły konkursowej świetną organizacją, dużą liczbą zgłoszonych wykonawców i rozmachem promocyjnym. Statuetkę oraz certyfikat odebrał Adam Nowak, prezes Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział w Cewicach, które jest głównym organizatorem Przeglądu. Nagrody wręczyli Elżbieta Godderis Wicestarosta Lęborski oraz Jarosław Pruski Członek Zarządu Powiatu Lęborskiego.

18 czerwca 2016 roku w Cewicach odbędzie się III edycja nagrodzonej imprezy. Ponownie objęta jest patronatem Gazety Kaszubskiej.

mat. prasowe
mat. prasowe

Wyróżnienia w tej samej kategorii otrzymali organizatorzy V Międzynarodowego Festiwalu Latawców w Łebie oraz Turystycznych Dni Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Nagrody i wyróżnienia w Konkursie Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej wręczono już po raz 13. Celem konkursu jest coroczne wyróżnianie najaktywniejszych podmiotów i osób fizycznych z regionu Ziemi Lęborskiej za działalność promocyjną oraz popularyzacja osiągnięć gospodarczych i społecznych. Nagrody przyznawane są także w kategoriach „Osobowość”, „Przedsiębiorstwo”, „Produkt turystyczny” oraz „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.