fot. Bartek Dobrowolski

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na nowy cykl imprez kulturalnych pod hasłem „Niedzielne spotkania z teatrem”. Od lutego, co miesiąc, na Stacji Kultura będą odbywały się przedstawienia teatralne dla najmłodszych połączone z warsztatami i spotkaniami z twórcami.

fot. Bartek Dobrowolski
fot. Bartek Dobrowolski

– Chcemy rozszerzyć naszą ofertę o regularne przedstawienia teatralne dla dzieci – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Po każdym przedstawienie odbędą się krótkie warsztaty i spotkanie z aktorami, którzy opowiedzą o kulisach sztuki teatralnej. Póki co, spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. –

Terminy „Niedzielnych spotkań z teatrem” w pierwszej połowie 2016 roku to: 28 lutego, 20 marca, 17 kwietnia, 15 maja i 12 czerwca. Wszystkie spektakle będą rozpoczynały się o 15:00.

Pierwsze spotkanie to przedstawienie Teatru Gdynia Główna pod tytułem „Wielkie ciasto”. Początek o godzinie 15:00, 28 lutego 2016 roku. Miejsce: Stacja Kultura (Dworzec PKP w Lęborku). Bilety w cenie 5 złotych (dzieci) i 8 złotych (dorośli) dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz w CIT przy al. Niepodległości 6. Liczba biletów jest ograniczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.