Fot. Łukasz Mański w imieniu swojego Zespołu 299 zaprasza na jutrzejszą prelekcję do CK Fregata.

Już jutro Zespół 299 „Mam haka na raka” z Ic LO II zaprasza mieszkańców Lęborka na prelekcję dotyczącą profilaktyki nowotworowej, w tym w szczególności raka płuc. Pamiętajmy o maskotkach dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.

Zespół Łukasza Mańskiego ostro zabrał się do działania. W minionym tygodniu odbyły się już pierwsze prelekcje w lęborskich szkołach. –Zebraliśmy już bardzo dużo maskotek – opowiada lider – Nasz krótki spot, zrobiony przez Mateusza Karsznego,  można zobaczyć na telebimie Galerii Handlowej Delffino w Lęborku. Między innymi w ten sposób staramy się uzmysłowić mieszkańcom, że rak jest groźny i nie da się z nim walczyć bez podstawowej wiedzy.

Fot. Łukasz Mański w imieniu swojego Zespołu 299 zaprasza na jutrzejszą prelekcję do CK Fregata.

Mimo niesprzyjającej pogody Zespół 299 przemaszerował wczoraj ulicami Lęborka rozdając ulotki i zachęcając do zapobiegania nowotworom płuc. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na jutrzejszą prelekcję do Centrum Kultury Fregata na godz. 15.00 –  zachęca Zespół – Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Pawła Piwki, będziemy mieli okazję przekazać zebranym niezwykle drogocenną wiedzę – wartą życie każdego z nas i naszych najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.