KPP Lębork

Młody kierowca z Koszalina stracił prawo jazdy z powodu szalonej jazdy po drodze krajowej nr 6. Sąd zdecyduje przez jaki czas mężczyzna nie będzie mógł prowadzić samochodu.

KPP Lębork
KPP Lębork

Policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy za kilkukrotne, znaczne przekroczenie prędkości.

Uwagę policjantów z lęborskiej drogówki, którzy patrolowali drogę krajową nr 6 nieoznakowanym passat-em z wideo-rejestratorem, zwrócił kierowca czarnego BMW na holenderskich tablicach rejestracyjnych. Kierowca niemieckiego pojazdu jechał 170 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h oraz dwukrotnie przekroczył prędkość o ponad 70 km/h na ograniczeniu znakiem drogowym do 70 km/h. Ponadto wyprzedzał inny pojazd w obrębie oznaczonego znakiem skrzyżowania. Kierowcą okazał się 23-letni mieszkaniec Koszalina.

Policjanci za rażące lekceważenie przepisów ruchu drogowego  zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu. Teraz sąd wyznaczy wysokość grzywny za popełnione wykroczenia i zdecyduje na jaki czas odebrać młodemu piratowi drogowemu prawo jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.