mat. prtasowe

Lato w Łebie 2014 przywitajcie razem z nami. Już 28 czerwca w Łebie, o godz. 11:00 ze ZDROWOTEL ŁEBA rusza Rodzinny Rajd Nordic Walking, a następnie zagrają dla Was Kinga Zdybel finalistka Mam Talent, Zespół Biedronki, Wojtek z Gitarą, Paulina z Saksofonem, a na koniec gwiazda wieczoru Zespół FARBA. W miedzy czasie rozbawi Nas kabaret CZWARTA FALA, a atrakcyjne zabawy zaciekawią każde dziecko.

mat. prtasowe
mat. prtasowe

Festiwal Kulinarny: „Zapomniane Smaki” to nie tylko okazja do ekologicznych zakupów. W trakcie całego weekendu 27-29 czerwca w Łebie każdy będzie mógł dokształcić się w dziedzinach związanych ze zdrowym, ekologicznym życiem. Przygotujemy bardzo ciekawe warsztaty, gdzie doświadczeni rzemieślnicy/rękodzielnicy zaprezentują metody wytwarzania i historię ich zawodu.

Prezentacja certyfikowanych produktów regionalnych to innowacja w świecie obfitującym w genetycznie zmodyfikowaną żywność i wszędobylską chemię. Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych może skorzystać z ofert naszych wystawców. Wszystkie produkty oferowane podczas festiwalu są robione według starych receptur, a ich
wspaniały smak i aromat przypomina domowy zapiecek.

W czasie trwania wydarzenia w specjalnie wyselekcjonowanym miejscu odbędą się pokazy kulinarne prowadzone przez wykwalifikowanych kucharzy. Ciekawe prowadzenie, duża dawka humoru i angażowanie widzów do wspólnego gotowania to atut naszego show.  W trakcie pokazu kucharze zaprezentują przepisy z wykorzystaniem asortymentu dostępnego podczas Festiwalu. Po szczegółowym opisie receptury i przyrządzeniu potraw, następuje część degustacyjna. Każdy z widzów będzie miał możliwość spróbowania przygotowanych smakołyków.

Hitem dnia będzie widowiskowe gotowanie ponad 2 tysiące litrów zupy . Po wielkim gotowaniu czas na wielką degustację. Każdy kto zawita na jarmark będzie mógł skosztować wyśmienitej zupy.

organizator: Burmistrz Miasta Łeby, Centrum Informacji Turystycznej w Łebie****, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łebie, ZDROWOTEL ŁEBA, Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Rekreatywa Group Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.