Tak za dwa lata wyglądać bedzie PGE Arena Gdańsk.

Ćwierćfinały Euro 2012 odbędą się w Gdańsku, Warszawie, Doniecku i Kijowie – poinformował prezydent UEFA Michael Platini podczas posiedzenia Komitetu Wykonawczego w Mińsku.

Piłkarska reprezentacja Polski rozegra dwa mecze w Warszawie i jeden we Wrocławiu w fazie grupowej mistrzostw Europy 2012 – taką decyzję podjął obradujący w poniedziałek w Mińsku Komitet Wykonawczy UEFA. Turniej, którego organizatorami będą Polska i Ukraina, rozpocznie się 8 czerwca 2012 roku w Warszawie (mecz otwarcia), a finał odbędzie się 1 lipca w Kijowie.

Taki widok za niecałe dwa lata zobaczymy na PGE Arenie Gdańsk.

Spotkania półfinałowe rozegrane zostaną w Warszawie i Doniecku, a ćwierćfinałowe – w Warszawie Gdańsku oraz Doniecku i Kijowie. Oprócz tych miast, arenami rozgrywek grupowych będą: Poznań, Wrocław, Charków i Lwów.

– Reprezentacja Polski zagra w grupie A – dwa mecze, w tym inauguracyjny, w Warszawie, a jeden, trzeci, we Wrocławiu. Uczestnicy grupy B rywalizować będą we Lwowie i Charkowie, C – w Poznaniu i Gdańsku, a D – w Doniecku i Kijowie – powiedział PAP dyrektor turnieju UEFA Euro-2012 Polska Adam Olkowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.