fot. organizatorzy

Już w ten weekend w Łebie odbędzie się VI edycja Rajdu Kaszubskiego „Z kompasem.pl”. W dniach 31 maja – 1 czerwca kilkuset zawodników, pieszo i na rowerach, rywalizować będą na siedmiu przygotowanych trasach.

fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Siedem tras do wyboru – cztery piesze i trzy rowerowe – z całą pewnością zaspokoją każdego: począwszy od rodzin z małymi dziećmi poprzez osoby doskonalące swoje umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, skończywszy na ekstremalnych wyrypiarzach. Warto dodać, że od najbliższego Rajdu rozgrywka na najdłuższej trasie pieszej- czerwonej- odbywa się w ramach Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.

Na miejscu oprócz rywalizacji na trasach liczne atrakcje w cenie wpisowego: ognisko, gitara, pełen bufet jedzenia i picia. Każdy uczestnik otrzyma również kolorowy numer startowy oraz kolorową mapę.

Tradycyjnie organizatorzy zapewniają cenne nagrody- nie tylko dla najlepszych ekip! W miarę zbliżania się terminu Rajdu na stronie www.zkompasem.pl będą zamieszczane istotne dla startujących informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.