16 kwietnia o godzinie 17 w Hali przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku odbędzie się pokazowy trening otwarty zespołu Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk. Będzie to trzeci z kolei trening promujący Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej które odbędą się w Polsce we wrześniu 2014.

Po Chojnicach i Malborku przyszła kolej na Lębork. Impreza ta odbywa się również dzięki porozumieniu o współpracy między klubami z Gdańska i Lęborka. Wstęp na pokazowy trening jest darmowy. SPS Lębork serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki.
Warto dodać, że kolejnym etapem promującym Mistrzostwa Świata będzie organizacja Mini Mistrzostw Świata czyli turnieju szkół gimnazjalnych, którego organizatorem na terenie powiatu lęborskiego będzie klub SPS Lębork.