Cztery osoby podejrzewane o przemyt narkotyków i towar o wartości przeszło 263 tys. zł zatrzymali na Pomorzu funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej i policji. Jeden z zatrzymanych był ścigany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Wszystkim grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

[youtube_sc url=http://youtu.be/bsiUWNBuhIc]

Do zatrzymania dwóch mężczyzn i kobiety (w wieku od 23 do 33 lat) doszło w Człuchowie we współdziałaniu ze starogardzką Policją. Jeden z zatrzymanych, 33-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. W zajmowanym przez niego mieszkaniu w Sopocie strażnicy graniczni znaleźli haszysz, marihuanę, kokainę, amfetaminę i środki psychotropowe o łącznej wadze blisko 2 kilogramów. 33-latek posiadał również 6 kilogramów krajanki tytoniowej oraz ponad 14 tys. papierosów bez polskiej akcyzy.

Trzeciego mężczyznę Straż Graniczna zatrzymała w Gdańsku. W pokoju miał prawie 6 kg marihuany. Łączna wartość zajętego towaru została wstępnie oszacowana na ponad 263 tys. zł. Zabezpieczony został także samochód VW Golf warty 35 tys. zł.

O dalszych losach zatrzymanych zdecyduje prokurator. Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.