Zlikwidowali nielegalny sklep z lekami na potencję

16 grudnia 2013r. | Drukuj

Policjanci z Wydziału Kryminalnego lęborskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej we współpracy z funkcjonariuszami Izby Celnej ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przez internet sprzedawali leki na potencję.

[youtube_sc url=http://youtu.be/yDkng_WP9pE]

Policjanci w trakcie przeszukań zabezpieczyli prawie półtorej tysiąca rożnego rodzaju tabletek mających wspomóc męską potencję. Zatrzymana grupa miała w specjalnie przygotowanej piwnicy miejsce gdzie przechowywali duże ilości leków, tam również farmaceutyki były pakowane i przygotowywane do wysyłki. Policjanci zabezpieczyli również kilkaset dowodów nadania listów i paczek wysłanych do odbiorców w kraju, teraz korzystając z pomocy policjantów z całej Polski będą przesłuchiwać odbiorców „niebieskich tabletek”.

Mężczyźni zostali już przesłuchani przez prokuratora i usłyszeli zarzuty posiadania i wprowadzania do obiegu leków bez wymaganych zezwoleń, za co grozi do 2 lat pozbawiania wolności. Prokurator zastosował wobec zatrzymanych policyjny dozór, poręczenia majątkowe do 20 000 zł oraz zabezpieczył konta bankowe.

Galeria


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz