Policjanci z Wydziału Kryminalnego lęborskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej we współpracy z funkcjonariuszami Izby Celnej ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przez internet sprzedawali leki na potencję.

[youtube_sc url=http://youtu.be/yDkng_WP9pE]

Policjanci w trakcie przeszukań zabezpieczyli prawie półtorej tysiąca rożnego rodzaju tabletek mających wspomóc męską potencję. Zatrzymana grupa miała w specjalnie przygotowanej piwnicy miejsce gdzie przechowywali duże ilości leków, tam również farmaceutyki były pakowane i przygotowywane do wysyłki. Policjanci zabezpieczyli również kilkaset dowodów nadania listów i paczek wysłanych do odbiorców w kraju, teraz korzystając z pomocy policjantów z całej Polski będą przesłuchiwać odbiorców „niebieskich tabletek”.

Mężczyźni zostali już przesłuchani przez prokuratora i usłyszeli zarzuty posiadania i wprowadzania do obiegu leków bez wymaganych zezwoleń, za co grozi do 2 lat pozbawiania wolności. Prokurator zastosował wobec zatrzymanych policyjny dozór, poręczenia majątkowe do 20 000 zł oraz zabezpieczył konta bankowe.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.