Dwóch rabunków jednego wieczoru dokonał poszukiwany przez lęborską policję mężczyzna. Wyznaczono 3000 zł nagrody dla osoby, która pomoże we wskazaniu i zatrzymaniu sprawcy tych napadów.

lebork_napad_sklep1

Do zdarzeń doszło w poniedziałek około godz. 16 i około 21 na terenie Lęborka. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, wysoki (około 180 cm), ubrany w ciemną (granatową lub czarną) kurtkę, spodnie typu bojówki w kolorze jasno brązowym, popielatym, w kapturze i z kominiarką na twarzy wszedł najpierw do zakładów bukmacherskich na ul. Staromiejskiej. Potem prawdopodobnie ten sam mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego przy ul. I Armii Wojska Polskiego. Po wejściu zażądał wydania pieniędzy i nie używając siły po otrzymaniu pieniędzy wyszedł w nieznanym kierunku. Jak wynika z zapisu monitoringu i zeznań świadków, mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający toporek lub siekierę.

Od wczorajszego wieczoru pracuje specjalnie powołana przez komendanta grupa policjantów. Trwają przesłuchania świadków i osób, które mogły mieć związek z przestępstwem. Policja prosi o kontakt pod numerem tel. 59 8634-809 lub 997. Wszystkim osobom informującym nas o sprawcy opisanych kradzieży zapewniamy pełną anonimowość.

[youtube_sc url=http://youtu.be/L1_FTG9jj4k]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.