fot. GCK Cewice

21 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach miała miejsce szczególna uroczystość – Anna Walkusz, sołtys wsi Łebunia obchodziła jubileusz 25-lecia pełnienia funkcji sołtysa. Jubilatka nie kryła wzruszenia, tym bardziej, że całą uroczystość zorganizowano w tajemnicy i była dla niej niespodzianką.

fot. GCK Cewice
fot. GCK Cewice

Punktualnie o godzinie 11:00 w Sali Gminnego Centrum Kultury w Cewicach zebrali się goście, którzy w tym wyjątkowym dniu chcieli złożyć Annie Walkusz serdeczne gratulacje. Podziękowania złożyli Wójt Gminy Cewice, Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi, sołtysi z Gminy Cewice, Przewodniczący Pomorskiego Stowarzyszenia Sołtysów o/Lębork, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łebuni oraz dyrektor GCK w Cewicach.

We wszystkich przemówieniach przewijały się wyrazy uznania, podziękowania oraz wdzięczności. Życzono dużo sukcesów, zdrowia, realizacji zamierzeń, oraz 100-u lat sołtysowania.

Pani Anna Walkusz to aktywny społecznik, osoba bardzo emocjonalnie zaangażowana w życie lokalnej społeczności. Jest wieloletnim sołtysem znanym z otwartości i przychylności ludziom. Zawsze można liczyć na Jej bezinteresowną pomoc. Całą sobą angażuje się we wszelkie inicjatywy dotyczące spraw mieszkańców.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.