opis / fot. mat. promocyjne

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na „Księżniczkę Czardasza”, czyli najpopularniejszą operetkę wszechczasów. To wyjątkowe widowisko muzyczne będzie można zobaczyć 3 października 2010 roku w Sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12. Początek przedstawienia zaplanowano na godzinę 19.00.

– Mieszkańcy Lęborka będą mieli okazję uczestniczyć w widowisku, w którym weźmie udział 15 aktorów i muzyków – mówi Paweł Piwka. – Operetkę zobaczymy w wykonaniu śpiewaków, muzyków i tancerzy na co dzień skupionych wokół Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór z najbardziej rozpoznawalnym tytułem operetkowym na świecie.

Widowisko zostało przygotowane przez zespół Gdańskiej Inicjatywy Artystycznej „Off & Bach” / fot. mat. promocyjne

Jak zapowiadają twórcy spektaklu, widowisko jest gratką zarówno dla miłośników gatunku, jak i tych, którzy operetkę przyjdą obejrzeć z ciekawości po raz pierwszy. Nie zabraknie takich szlagierów operetkowych jak: „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo..”, „Co się dzieje, oszaleję…”, czy „Jak bal to bal”.

Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 17 oraz w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.